Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Man 18 Jam 30 :?
StandartinėParašytas: Sek Kov 17, 2013 8:38 pm 
Ar gali būti kažkas daugiau nei pasinaudojimas ar kažkas panašaus, jai yra toks metų skirtumas?? Man šis žmogus tikrai svarbus.. Bet dar neįsitikinau ar esu jam svarbi..;/ pažįstami esame jau gal 2 metus, tik dabar jau 2 mėn., kai esame daugiau nei draugai, bet mažiau nei pora, neesu kvailiukė ar kažkas, kai bendraujam, jokio skirtumo nesijaučiau, esu gan labai subrendus, bet nežinau ar neteks vėliau gailėtis man šios draugystės, kad eikvoju savo jaunystę žmogui, kuris manęs dar nesupažindino su savo draugais(kaip panelės, ne tik pažįstamos) ir artimaisiais:)))) Laukiu jūsų nuomonių mielieji;) Ech, jei tik leistu man jis juo pasirūpinti..


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18 Jam 30 :?
StandartinėParašytas: Ant Kov 19, 2013 9:22 am 
As kai pastebejau si tema tapo labai aktuali pastoruoju laiku....Merginos kiek jau galima apie tai kalbeti? pasiskaitykite kitas panasias forumu temas. Mano nuomone nepasikeite, net ir Jusu atveju. Jeigu Jus protinga mergina tai turite suprasti, kad vaikinas kuris nesusipazindino Jusu per 2 menesius su savo draugais apie Jus rimtai negalvoja.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Man 18 Jam 30 :?
StandartinėParašytas: Šeš Geg 18, 2013 7:37 pm 
Joo gan populiari tema....Man tik idomu kodel tokio jauno amziaus merginos susideda su "seniais"? Nejaugi maza jaunu berniuku??? O siaip mano nuomone, kad toks vyras turetu noreti jau seimos, vaiku...Jus tam pasiruosusi? O jeigu jis mano, kad dar tam ne laikas, tai toks vyriskis man neatrodo rimtu.


Paskutinį kartą priminė Anonymous Šeš Geg 18, 2013 7:37 pm.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas