Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 01, 2013 2:11 pm 
Man dabar labai reikalinga jusu pagalba.
As istekejusi jau metus laiko. As myliu savo vyra,bet...nuo pat pradziu musu santykiai neturejo aistros, blyksnio...mes praktiskai neturime sekso, as istekejau del to ,kad jis 2 metus mane mergino. Musu santykiai draugiski, sekso nera, nes as jo nenoriu, jis netraukia manes kaip vyras, bet pasakyti tai jam bijau, nenori ji skaidinti =( Jis geras! per daug geras!!! Jokiu blogu iprociu, del manes gali padaryti viska ir labai mane myli, as jo gyvenimas!! Jis mane labai daznai erzina, as pykstu , jis nesupranta ko, nu zodziu uzburtas ratas. Ir velgi menesiais nera seksa ir viskas del mano kaltes, ir jis visa tai kencia, ir neeina i kaire. Bet yra vienas zmogus, jis mane traukia, mes pradejo bendrauti internetu,realiame gyvenime matemes pora kartu, bet beveik nebendravome. Dabar musu santykiai peraugo i pasimatymus: jis lydi mane iki namu kai as einu viena, jaudinasi, pasiema is darbo. Jis jaunas, jam 21m,man 20m, vyrui 24m. Musu meile tokia rami, joje niekada nebuvo sokiu iki paryciu, mes ne selome. Su vyru as jauciuosi kaip sene. Truksta tik anuku.
Ositas vyras mane jaudina, vien jo kvepalu kvapas varo mane is proto!!! Su juo as tarsi atsibundu is miego. Jis zino, kad as turiu vyra, bet musu flirtas eina vis tolin...Jis mokosi dar, gyvena su tevais. O mes su vyru planuojame pirkti buta, planuojame vaikus, vyras gerai uzdirba.
As nenoriu buti neistika vyrui...as ji myliu...as su juo gyvenu kaip princese...Mano vyras pazista mano drauga ir nieko pries kad mes bendraujame... jis manim pasitiki...Noriu dar pasakyti, kad budama 20m as turejau jau pakankamai vaikinu ir esu labai aukstos morales zmogus...Nezinau ka man daryti...as susipainiojau....padekite!!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 01, 2013 2:14 pm 
kaip as tave suprantu....tik padeti tau negaliu...nes as tokioje pacioje padieti...tik tas skirtumas, kad mano vyras man yra pirmas ir vienintelis... ir man jo gaila tik nuo vienos minties , kad as sugebu galvoti apie kita...jis to nenusipelne... man skaudu, nenoriu netgi mintisie buti jam neistikima... o ka daryti nezinau, visa laika galvoju apie kita...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 10:26 am 
julija skirkis kol dar ne velu....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 10:40 am 
Tai priezastys, kad teketi? As jau kelinta karta isitikinau, kad netekesiu , kol nesutiksiu zmogaus kuris suzadins manyje nora visa gyvenima buti su juo. O tau patarciau issiskyrti, kol dar vaiku nera. Ir kita karta siulyciau neteketi taip neapgalvotai...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 10:41 am 
Ex teisingai Jus galvojate, ne taip kaip as.... :( Mano atveju nieko jau negalima pakeisti....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 10, 2013 10:43 am 
Maria o kodel tau velu kazka tai keisti? jeigu galvoji apie kita....Kam save kankinti su nemylimu zmogumi tik del to juk bijai ji iskaudinti? Tu pati ar noretum kad su tavim kazkas tai gyventu ven del gailescio?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 24, 2013 8:42 am 
Merginos as suprantu....paprasciau issiskyrti, bet begimas nuo problemos tai iseitis? As juk daviau izadas ir laimeje ir nelaimeje....As is tikruju mylejau vyra!!!! Ir MYLIU!!!!! Labai! Tai tiesiog tokia....rami meile....As suprantu, kad jis man idealus,turiu omeny tai kad jis man duoda viska ko man reikia,jis daro viska, kad man butu patogu gyventi, jis apgaubia mane svelnumu ir rupinasi. Apie toki vyra svajotu kiekviena! Ir as jam atiduodu savo meile ir siluma. Tiesiog jauciu, kad galiu daugiau, tiesiog su vyru tos meiles bus vis maziau ir maziau.....o as JAUCIU, kad galiu myleti aistringai cia ir dabar, bet....ne vyra.
maria, as taip dziaugiuosi, kad mane cia kazkas tai supranta. As labai bijau isduoti vyra, pasakyti jam, kad as turiu kita- neuzteks jegu. Jis to nepakels, musu santykiai labai svelnus ir mes pasitikime vienas kitu. Ir viskas butu gerai jeigu ne.....
Mane pribloske siatas atsitiktinis ir neplanuotas isimylejimas. As nerandu iseities ir negaliu sugrizti! As pati kalta, kad pradejau tuos santykius ir leidau sau paflirtuoti. Argi galima myleti 2 zmones?????
Merginos as jauciu, kad tai laikinas isimylejimas ir jis praeis, o vyro prarasti as nenoriu.Bet ir ismesti is galvos to ANTRO as negaliu!!!! Jo irgi gaila, nes as negaliu duoti jam to ko jis vertas...juk jis ne meiluzis o vaikinas, labai geras vaikinas, kuris nusipelne meiles....nezinau ka man daryti....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 24, 2013 8:46 am 
Julija neitiketina, tu tarsi apie mane pasakoji!!!!! Zinai, sielos gylumoje man atrodo, kad mums reikia pamirsti tuos kitus...nes paskuj teks labai stipriai gailetis...o bus velu...bet kai galvoji, kad reikia ji pamirsti viduje viskas apsivercia...nezinau ka daryti....
Amoraliste, aciu uz demesi...zinai...pas mane jau 2vaikai...seima musu labai gera, kai kurie net pavydi...as turbut tiesiog bijau...bijau su visa galva pasinerti i aistra, bijau iskaudinti vyra bei prarasti seima...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 24, 2013 8:46 am 
skyrkis


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Bijau nueiti i kaire! padekite!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 24, 2013 8:55 am 
Maria, man zymiai lengviau zinant, kad as ne viena tokia ir musu net ne 2!!!!! As isitikinusi musu DAUG!!!! Bet kiekviena kencia viena, laiko viska viduje, patikekite, tai labai sunku!!!! Maria, pas mus bent kol kas nera vaiku...Ir as negaliu to ANTRO ismesti is galvos, negaliu!!!!! Toks jausmas, kad sugebeciau jei jis pakvies, viska mesti ir vaziuoti nezinia kur ir gyventi laimingai visa likusi gyvenima!!!!Bet giliai sirdyje zinau, kad liksiu cia su artimu vyru, bet ne "mano"zmogumi...
Prasau, nemeskite zodziu "skyrkis"o pabandykite pritaikyti ta situacija sau...isiskyrti....man taip skamba kaip pasikarti...
visi planai zlunga, tai kas buvo anksciau-neturi reiksmes. As save smerkiu ir negerbiu uz tai...
Prasau, kas nors patarkite...prasau pagalbos tu kurie buvo tokioje situacijoje, iveike tai, ir rado iseiti...jeigu iseitis yra..
negaliu as taip paprastai su juo issiskyrti, mano siela su juo...mes nesimateme visa diena,o man bloga, as issilieju ant artimu zmoniu, jiems bloga o man simta kartu blogiau.....!!!!!!!!!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas