Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Pen Kov 29, 2013 10:54 am 
Ne toks variantas man netinka, mano santykiai yra rimti ir nenoreciau ju gadinti vien del sekso. Tik tikejausi, kad viska galima isspresti o dabar gaunasi, kad ne. Tai iseities jokios nera?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 03, 2013 11:36 am 
Tada gal ir patyrsi orgazma po gimdymo, o gal ir ne. O budami 17metu 0,01% ji patyria, taigi neliudek viskas dar pries akis. O jeigu drauges juokauja del to tai nelabai jomis tikek. Jos turbut meluoja. O vaikinas tavo " nemoksa" ir abejoju ar jau kazka tai ismoks. Mergina reikia jausti. Seksas tai ne tik judesiai...tai zymiai daugiau, cia turi dalyvauti jausmai ir pasamone. O apie tai ,kad su kitomis draugemis jam buvo viskas gerai, tai tiesiog partneres nenorejo jo izeisti ir manau, kad imitavo orgazmus. Taip daro daug merginu.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Tre Bal 03, 2013 11:37 am 
Draugems nepasakoju. Mano visos drauges nekaltos, nors ir vyresnes negu as. As vaiko neplanuoju dar kokius 8 metus. Ir man visa tai kenteti 8 metus? Kam tada vyras reikalingas?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ant Bal 16, 2013 10:30 am 
Gal tu ir nejauti labai maloniu pojuciu sekso metu, taciau juk yra ir geri momentai. Nors tai....teks tenkintis tik tuo, jeigu nenori nieko keisti...ir nekisk sau i galva jokiu nesamoniu apie frigidiskuma. o tai tavo mylimasis netycia kazka tai leptels o tu imsi tai i sirdi ir gali atsirasti kompleksai. O ju labai sunku atsikratyti. O buna, kad jie lieka visam gyvenimui ir xarakteris keiciaisi tada ne i gera puse....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ant Bal 16, 2013 10:31 am 
Jis nuolat tiesiog man prikisa tai, kad mane viskas netenkina. Sako, kad del visko kalta tik as, as ji kartais del to nekenciu!!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ant Bal 16, 2013 10:34 am 
O pas vyrus nuolat taip: jeigu jie sekse kazko tai negali, tai kaltos bobos. Moteru sielos yra labai jautrios, o daugelis to net zinoti nenori. Vyrui viskas paprasciau- mes nuolat turime orgazmus. O kad ji patyrtu moteris reikia labai pasistengti ir kai ka moketi.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ant Bal 16, 2013 10:36 am 
Kai jis gali 2kartus tai gaunasi netgi visai neblogai. Bet taip buvo per visa laika tik 2-3kartus. Jis net 2kartus negali, tai ka man su juo daryti?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ant Bal 16, 2013 10:39 am 
o gal jis taves visai nemyli, tik knisa prota? rask sau ka nors arciau namu ir is vis nera ko pas ji vazineti. Juokinga net vaziuoti del sekso kazkur tai toli. Tu ka jau jautiesi kaip sena boba? Tai ju vyrai nep....senai jau nes iskeite seksa i gerima. Tai jos pasiruosusios vaziuoti del sekso nors i Amerika.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Šeš Geg 18, 2013 7:38 pm 
As ieskojau draugo ne del sekso, bet be sekso irgi niekaip...
O visu antra as nelabai grazi, ir su vaikinais visai viskas prastai. Jeigu nekalbant apie seksa tai jis idealus, neskaitant pora trukumu kuriuos galima pakesti, taigi as laiminga, kad ji toki radau!!!!


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Problemos sekse, padekite!!!!!!!
StandartinėParašytas: Ant Geg 21, 2013 10:59 am 
Tada gal alkoholis pades jam atsipalaiduoti?Pagal save zinau. Kai isgeri tai jauti stipresni potrauki. Turetu padeti. tik ne persisteng nes pasigers :) Gal jo penis mazas, tu nors ji lietei? sori uz tiesu toki klausyma...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas