Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Tre Gru 05, 2012 9:14 am 
Susipazinau su mergina, pakvieciau ja i pasimatyma. Vakaras buvo puikus, bet sekso ji atsisake. Del kokios priezasties? Stereotipai? Ar merginoms is tikruju reikia laiko?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Pir Gru 17, 2012 1:45 pm 
Tai kad, Igori, labai jau tu greitas, nespejot susipazinti, issikalbeti, nu, padraugauti kazkaip reiketu, sako, panelems norisi bent puse metu, tai ir tau bus tasyk karsta meile, negalvok kad staigiai ir... prie reikalo, taip nebuna, kitaip pagalvociau tai ar ji kokia nemokama prostitute, na, atleisk, pagalvos bet kuri mergina, nors as esu vyriskis, bet, zinai, meginu isivaizduoti, kaip tai atrodo is salies stebint :roll:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Pen Gru 28, 2012 3:10 pm 
Pilnai pritariu. Jeigu mergina sutiktu pasimyleti per pirma pasimatyma tai pagalvociau, kad ji laisvo elgesio ir tikrai negalvociau apie ja rimtai. Reikia uzkariauti panele, o jau tada tempti i lova :lol: Cia mums seksas yra svarbus, merginu mastymas yra kitoks. ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2013 1:27 pm 
nemanau, kad per pirma pasimatyma noreciau sekso....man svarbu yra pazinti zmogu....o jau paskuj...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Ant Sau 15, 2013 1:29 pm 
Visiskai pritariu Janai ;) Koks seksas per pirma pasimatyma????? Jeigu ieskote rimtos paneles tai tada pagalvokite gerai ar jau pirmam pasimatyme jums reikia sekso. Tam sutinka tik pasileidusios paneles....cia mano nuomone


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Tre Sau 23, 2013 1:40 pm 
O pas mane ivyko tokia situacija: sutikau nueiti i pasimatyma su vaikinu is pazinciu portalo, jis buvo labai galantiskas....mes ilgai kalbejomes....paskuj( kai sedejome masinoje) jis pradejo mane buciuoti ir liesti. Buvo labai malonu....dar nepatyriau tokiu jausmu ne su vienu is buvusiu vaikinu, o ju turejau tikrai daug....Jis pasiule seksa, as sutikau, o kita diena gailejausi, nes isivaizduoju kokios nuomones jis apie mane....Kaip jus manote ar jis man paskambins? As nesiruosiau jo kabinti, jeigu jis pasakytu kad mes netinkame vienas kitam as su tuo sutikciau. Nezinau kodel neatsisakiau sekso....tai pirmas kartas mano gyvenime...As nusiminusi....Kaip jus manote kiek turi praeiti dienu, jeigu jis nepaskambins, kad isitikinciau, kad as jam nereikalinga?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Ket Sau 24, 2013 12:52 pm 
Blonde o kam kankintis ir laukti? Nustok save barti! Nepaskambins ir nereikia! Prisimink tik tai kad tau to momentu buvo gera.
O ka nejaugi niekas ne karto taip nepasielge?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Pen Sau 25, 2013 1:48 pm 
O pas mane irgi buvo toks atvejis, bet jis ne tik paskambino, bet ir draugavome puse metu. Jeigu jus abudu to noresite tai kodel gi ne? Paskambins gerai, o nepaskambins tai irgi ne tragedija :)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Pen Vas 01, 2013 10:39 am 
Jeigu jis turejo tiksla tik permiegoti su jumis tai koks skirtumas ar tai ivyktu pirmam pasimatyme as treciam? O jeigu jus ji sudominote kaip moteris tai seksas su jumis dar ji paskatins labiau. Ta prasme, kad jis bus tikras, kad ir jis jums idomus. Vyrai savymilos. Jeigu tai ivyko greitai, tai tik pakels jo savimuone, ir jis negalvos, kad jus per greit pasidavet.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Ar per pirma pasimatyma merginos nori sekso?
StandartinėParašytas: Ant Vas 26, 2013 2:13 pm 
Man absoliuciai nesvarbu ar mergina sutiks uzsiimti seksu per pirma pasimatyma ar lauks trecio. O svarbu tai, kad ji klausytu savo noru, dziaugtusi siuo momentu, o ne vaidintu "gera mergaite".Jeigu jis neskambina, tai pamirsk ji. Vaikinu yra pilna, ne jis vienintelis.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Majestic-12 [Bot] ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
pirmas kartas