Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Tre Bir 19, 2013 8:18 am 
Kaip tylu cia....
O pas mane atsirado dar daugiau problemu....
Ka as padariau....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Tre Bir 19, 2013 9:05 am 
Oksi, as taip suprantu tu nori mums papasakoti ka tu pridirbai? Jeigu taip tai mes cia idemiai taves klausome. Skaitome viska ka tu rasai ir jeigu turime ka atsakyti tai tau parasome.
o del tylos, tai cia visi tau siule nutraukti santykius, bet tu nuolat rasdavai pasiteisinima, kodel to daryti nereikia, todel gal zmones nusprende, kad tu jau viska isprendei.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Tre Bir 19, 2013 9:08 am 
Oksi, kazkada kai turesi vyra ir vaika...ir gyvensi tu su juo jau daugeli metu...ir atsiras jo gyvenime o ne tik jo bet ir tavo gyvenime tokia vat " oksi" ir paziuresi tada koks tai nuotykis is kitos puses...o viskas taip ir bus. gyvenimas tai - bumerangas. Ir duok Dieve, kad iki to laiko tavo vyras nusprestu issaugoti seima. SEKMES.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ant Bir 25, 2013 8:34 am 
Tai as viska suprantu tik niekuo negaliu padaryti....
Vel va situacija...
Gavosi taip kad as padedavau kolegui darbe ir mes uztrukome iki 23,30 mazdaug...
Diena skambinau jam ir jis pasake ,kad susiskambinsime veliau, nes jis uzimtas.... na o paskuj su kolega ilgai dirbome...po darbo nusprendeme atsipalaiduoti...nuvaziavome i kavine, isgereme, atsipalaidavome...o veliau bendradarbis, be mano sutikimo surinko jo numeri , bet jis nepakele ragelio, veliau perskambino, atsilepe kolega, tas tylejo, kolega dave man rageli, as jam perskambinau ir pasakiau viska kaip buvo.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ant Bir 25, 2013 8:52 am 
Taip as tokia kvaila, tiek metu o smegenu nera....
as juk nenorejau jam skambinti, norejau, kad jis pats paskambintu...Kai jam paskambinau tai ivyko toks pokalbis...
As- jam skambinu sakau, labas, cia deividas man telefona pakiso,jis tau paskambino
Jis- pasakyk deividui, kad jis artiste ( moteriska gimine)
As- perduosiu, o tu kur? Aidas kazkoks tai, tu tualete ar kur?
Jis- As namie, miegu...
As- Oj sori, as viska perduosiu ir sugedinsiu ji
Jis- gerai, o jus kur? klube?
As- ne, kavineje
Jis- Tokioje kavineje, kur net nesigirdi, ka telefonu sako?
As- nu jo, muzika garsiai groja
Jis- supratau, iki
As padejau rageli ir supratau, kad as kvaisa. kam as jam skambinau? Jis turbut dabar mano, kad kai zmona gris as naktimis jam skambinsiu. Jis pastuoroju metu nuolat sako apie tai, kad reikia grizti prie seimyninio gyvenimo, as tik uz man taip bus lengviau.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ant Bir 25, 2013 8:54 am 
Bet dar jis sako, kad visgi nori su manimi ir toliau bendrauti jeigu as noriu. Jis nuolat sako, kad viskas bus gerai jeigu as gerai elgsiuos, o geras elgesys, tai netrugdyti jam, nustoti nuolat skambinti, rasyti, buti linksmai lengvai ir tt...
O as va ka pridirbau....turbut jis padarys isvadas ir man nepaskambins daugiau...


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ket Lie 18, 2013 9:53 am 
Na viskas jis man neskambina vel....as jau nezinau ka daryti??????
kodel jis neskambina??????


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Ket Lie 18, 2013 9:54 am 
Jau labai stipriai pati noriu paskambinti, bet kol kas to dar nedarau....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Santykiai su vedusiu vyru. Jusu nuomone
StandartinėParašytas: Tre Rgs 18, 2013 8:51 am 
As dabar visa tai skaitau ir galvoju, jus radote vienas kita, jusu santykiai dvasiniai atrodo kaip sado mazo...as cia ne apie seksa. Ir jus nuolat sugebate keistis vaidmeniemis " tipo sian kentesiu as o rytoj auka tapsi tu". Jus abu pagaunate kaifa nuo susiklosciusios situacijos. Jeigu kuris nors is jusu noretu tai baigti, tai jau seniai butu tai padares. Bet jus to nenorite, nes tada nebus ko skustis likimu, kuris taip negailestingai jus suartino, nors jusu likimas jusu rankose ir jus patis galite lipdyti savo gyvenima. Nes zmones apie 90% klaidu savo gyvenime daro patys ir cia visai ne prie ko kataklizmos, avarijos , ligos. Tavo atvejis paprastas: nori viska nutraukti- nutrauk. Nori testi - tesk. Ir cia jau tada nereikia skustis ar ka nors kaltinti, o reikia atsakyti uz savo poelgius. O del vyro, kodel neskambina, jis tiesiog nenori priimti atsakomybes, nes jeigu ja priims nebus ka kaltinti sugriautu gyvenimu. Jam geriau buti auka negu tuom kas griauna svetima gyvenima ir laime.
Taigi isvada: spreskite viska patys. As bet kuriuo atveju linkiu tau sekmes ;)


Paskutinį kartą priminė Anonymous Tre Rgs 18, 2013 8:51 am.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Serzwdm ir 1 svečias


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas