Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Pir Lie 08, 2013 12:08 pm 
iva, papasakok placiau, ka tu darai mylimajam kai jis duoda tau savo uzpakaliuka? nes mano dabartinis draugas megejas analiniu malonumu. ;) Aisku as pasistengiau, bet atrodo ne viska gerai padariau, nes pasimeciau....


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Pir Lie 08, 2013 12:08 pm 
Irishka, as manau, kad spermukai neprades sliauzyti :lol:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Pir Lie 08, 2013 12:14 pm 
O as jau maniau reikes i vaistine begti postinora pirkti ;)


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Pir Lie 08, 2013 12:14 pm 
Irishka, o kaip cia tu sugalvojai pastoti nuo analinio sekso?


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Pir Lie 08, 2013 12:15 pm 
Amoraliste, prisipazinsiu, laukiau tavo komentaro.
Ne nu as zinau kaip vaikai daromi, tiesiog tokia situacija pirma karta...... :oops:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Ket Lie 25, 2013 12:19 am 
Tu dabar pati save veltui prigasdynai :lol:


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: orgazmas per analini seksa
StandartinėParašytas: Pir Rgs 21, 2015 3:20 am 
Sveikos, skaitinėjau ir susiviliojau pasidalint savo patirtim. Man yra 20 metų, bandziau prarasti nekaltybę,bet man skaudėdavo tai teko pavarkt. Man atrodo dar jos nepraradau. Vaikininas labai supratingas jam 30metų visomet atsižvelgė į mano nuomonę. Nuvažiavom į Šventąją pabandėm kopose pasimylėt..... taip tragiškai gavosi, tiesa sakant nesigavo: jis smigo į kvarcinį smėlį, o aš tik bėgau nuo jo, nes man skaudėjo. Aišku visi bandymai buvo su alkoholiu, nes labai bijojau. kitas bandymas buvo kambarį, kur buvome išsinuomoje. Tai išvyjom draugus ir bandem tada :D. as kaip pakaukiau ir kartu dejavimas buvo... tai jis tik apsizvalge ar nieko nebuvo aplink, nes langas buvo adaras. netęsė toliau suprato, kad man skaudėjo. Ta diena varėm namo ir as miegojau pas jį. tai atsikelęs, jis prizadino su pirščiukai. ir jis užuomažgomis sakė, kad nori. Tai ka as jau po anų bandymų galėjau jį nx pasiūst, bet ji mylėjau. Sakau gal nori geriau analinį? nes nebenorejau į pizutę..... Jis sutiko, pirmas kartas lengvai lindo ziauriai, greit nuleido, aišku ne ant manęs, buvo poza tokia: mes ant šono. net neskaudėjo, toks keistas jausmas, per daug neatsipalaidavau, nes atrodo gali blogai baigtis :oops: . Tai jis užsimane ir kito karto nu sakau varyk, klausinėjo, kaip tau, dalinosi pats įspudžiais nuoširdžiai :D. tai poto antras kartas buvo toks: as ant pilvo, jis atsisėda ant manęs, tai paklause kaip norėciau greit ar leciau? sakau greiciau tai baigiasi taip, kad man oro pripumpavo į subinytę :D :D :D :D :D tai pradėjau persti :roll: . tai poto varem ant sono tai ka galiu pasakyt vos orgazmo nepatyriau pirma kart gyvenime :D bet jam nieko nesakiau, nenorejau, kad toliau varytų.
Kaip ir likau nekalta ir nenormaliai net negrūdo ir pirma kart vos nepatyriau orgazmo su analiniu seksu. Ka galiu pasakyt po to lievai jauciaus, bet pamiegojus poto jauciaus geriau


Paskutinį kartą priminė Anonymous Pir Rgs 21, 2015 3:20 am.


Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
pirmas kartas